پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 22 : 18 دقیقه

پنچره Upvc

پنجره UPVC

UPVC همان PVC سخت شده میباشد که حالت پلاستیکی آن از بین رفته و سخت شده است. Upvc در سال های اخیر یکی از پر کاربردترین پنجره ها میباشد.
این پنجره ها امنیت و دوام زیادی دارد و از ورود آلاینده های تنفسی و صوتی و حتی گرما و سرما جلوگیری می کند و علاوه بر آن در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی و ضربه بسیار مقاوم است. UPVC بسیار با دوام است زیرا تمایل به ترکیب شدن آن بسیار کم میباشد. پنجره های UPVC در برابر شرایط جوی بسیار مقاوم بوده و قابل بازیافت میباشد.
پروفیل UPVC به رنگ سفید تولید می شود و میزان سفیدی و عدم تغییر رنگ آن به کیفیتش بستگی دارد. تنوع رنگ در پنجره های UPVC بسیار زیاد است و میتوان پروفیل های UPVC را به هر رنگ دلخواهی تهیه کرد. این تنوع رنگ برای معماران، طراحان نما و طراحان دکوراسیون داخلی از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. با روش های مختلف این پروفایل ها قابل تغییر رنگ میباشند رنگ شده با پوشش لمینت، رنگ کردن این پروفیل ها با رنگ مخصوص. پروفیل های UPVC این قابلیت را دارد در هنگام رنگ کردن، رنگ نمای داخلی آن با رنگ نمای بیرونی کاملا متفاوت باشد. مهمترین ویژگی این پنجره ها عایق بندی می باشد، که نسبت به باقی پنجره ها پیشی گرفته است.
پنجره های دو جداره UPVC از شیشه های دوجداره ساخته میشود که در این سیستم شیشه دوجداره دو یا چند لایه شیشه دارد که به صورت موازی در فاصله های مساوی از یکدیگر قرار گرفته است که توسط اسپیسر دور تا دور آن را از هم جدا کرده است. داخل اسپیسر ها ماده رطوبت گیر میباشد که باعث جذب رطوبت هوا در بین دو شیشه میگردد. فضای بین این شیشه ها، با هوا یا گاز آرگون (عایق حرارتی) و یا گاز SF6 (عایق صوت) و یا ترکیبی از هر دوی این گاز ها پر میکنند.

 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :