پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 22 : 7 دقیقه

سایر محصولات

آسمان مجازی

 این محصول منحصر به فرد به کمک هنر و خلاقیت تصاویر زیبایی از آسمان و مناظر طبیعی را در خود جایی داده است به گونه ای که با استفاده از آن میتوان در هر جا و مکانی تصویری زیبا از طبیعت را در سقف ایجاد نمود.

مشخصات محصول:

نوع ورقه ها پلکسی دومیل،دونیم میل وچهار میل می باشد وابعاد ورق ها 120در 180 و 60در 60 سانتی متری می باشد وقابلیت انعطاف پذیری بالای دارد. تنوع محصولات بیش از 400 طرح مختلف با بهترین کیفیت چاپ می باشد که با توجه به سفارش مشتری در ضخامت ها و اندازه های مختلف قابل تولید می باشد.

بلوک شیشه‌ای

بلوک شیشه‌ای یا گلاس بلاک (Glass Block) به قطعاتی گفته می‌شود که از جنس شیشه ساخته می‌شوند این قطعات جداي از  جنبه هاي تزئینی، كاربردهاي بسياري دارند.

 

دیوارپوش چرمی

خوشبختانه دیوارپوش‌های چرمی امروزه در انواع گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند. رول، پنل و تایل چرمی از این دسته هستند که در مدل‌ها و طرح‌های متنوعی ارائه می‌شوند. مدل رولی مانند کاغذ‌دیواری ارائه و نصب می‌شود. معمولا چرم‌های‌ رولی زمانی کاربرد دارند که نیاز باشد کل دیوار را پوشش دهید. در صورتی که تمایل داشته باشید قسمتی از دیوار را طراحی کنید، می‌توانید از انواع دیوارپوش چرمی که به صورت پنل و تایل تولید می‌شوند، استفاده کنید.

دیوارپوش و سقف پوش اسپیلاین (Spline)

دیوارپوش های spline یک محصول دکوراتیو است که در فضاهای مختلف ساختمان از آنها استفاده می شود و  به صورت سه بعدی بوده و از پلیمرهای ABS که دارای مقاومت بسیار بالایی هستند تولید شده و در رنگ ها و طرح های مختلف قابل اجرا می باشند و با کمک نورپردازی های متنوع امکان ایجاد یک فضای جدید را ایجاد می کنند و جلوه ای ویژه و منحصر به فرد را خلق می کنند.

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :