پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 20 : 25 دقیقه

درب اتاقی

نام محصول اچ دی اف(HDF )
اچ دی اف (HDF ) مـخـفف واژه High Density Fiberboard اســت کـه جـزو فـرآوردهــهـای چـوبی محسوب می شود HDF نوعی تخـتـه فیبر اسـت که به روش خشک تولیـد میـگردد . چـگالی آن بالا ۸۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.

نام محصول اچ پی ال( HPL)

درب مـلامیـنه اچ پی ال ( HPL ) جزء سری درب های روکشی می باشد .ورق های اچ پـی ال ( HPL ) مورد استفاده در صنعت درب در اصل ورق های اچ دی اف (HDF ) می باشند که بر روی آن یک ورق نازک از کاغذ کرافـت پرس شده است . بنابراین بهترین نام برای درب هایی که در ساخت آنها از این روکش استفاده می شود درب ملامینه و یا به طور دقیق تر HDF ملامینه می باشد. بنابراین تنها سطح روی درب ملامینه خواص گفته شـده در مورد HPL را دارا می باشـد . اما با توجه به مـقاومـت رطوبتی بسیار بالای HPL و سـایر خواص آن رویـه درب ملامیـنه به هیـچ عـنوان بر اثر رطوبت و سایر عوامل آسیب نمی بیند و همچنین در صورت استـفاده از جـنس مرغوب رنـگ آن سالها ثابت و بدون تغییر خواهد بود.

 نام محصول (ABS)

Acrylonitrile botadiene styrene که به اختصار آن را ABS می نامند . یک پلیمر نفتی ( پلاستیک ) می باشد که در صنایع مختـلف دارای کاربرد فراوان است . درجه ذوب ABS ( Tg ) 200 درجه سانتی گراد و درجه سوختن آن ( TM ) 220 درجه سانتی گراد می باشد .  ABS مورد استفـاده برای ساخت دربـهای ضد آب ABS به صورت ورق با ابعاد 212*92 سانتی متر و ضخامت 2/1 میلی متر می باشد که هنگام تولید ورق غلطک بر روی آن دو مدل طرح چرمی و طرح چوب مشابه ورق های دربHDF ایجاد می شود .

نام محصول(PVC)                           

درب PVC بـرای ســاخـت درب PVC طـرح مورد نظر بوسیـله CNC روی MDF اجـرا می شود و ســپس روکـش های PVC با ضخامـتهای 0.2 یا 0.4 روی آن وکیـوم می شــود به طوری که کاملا در تـمام شیارها PVC حرکت کرده و پس از روکش کردن MDF طرح CNC به طـور کامل قابل مشاهده است . لازم به ذکر است در برخی از مدلها ی درب PVCطرح به صورت برجسته , ترکیب با شیارهای CNC اجرا می شود بدین صورت که برجـستگی ها جـداگانه طراحـی و ساخته شده و سپس این قطعات روی درب چسبانده می شوند و درنهایت همانند قبل روکش PVC وکیوم می شود .

 

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :