چهارشنبه 15 مرداد 1399 در ساعت 6 : 33 دقیقه

پرده زبرا

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 5 بهمن 1396 در ساعت 12 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پرده زبرا یا پرده دبل رول در واقع ترکیبی از دو نوع پرده های شید رول و پرده های کرکره ای بوده که از دو لایه موازی ، با ترکیبی از تور و پارچه تشکیل شده است و می توان با تغییر زاویه بین دو لایه و نوار های میانی ، نور عبوری از پرده را تغییر داد وو در حالت دلخواه تنظیم نمود .

یکی از پرده های پرطرفدار که امروزه در فضای داخلی به خصوص فضا هایی مثل آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد ، پرده زبرا می باشد.این نوع پرده در واقع نوعی پرده کرکره می باشد که از دو لایه پارچه لنین ساخته شده است و قابلیت تنظیم نور را در صورت باز بودن نیز دارد. طراحی و سبک مدرن آن در کنار طیف وسیع رنگ بندی به شما این امکان را می دهد که از آن در هر فضایی استفاده کنید و دکوراسیون منحصر به فردی داشته باشید.

به طور کلی می توان گفت امروزه یکی از به روز ترین مدل کرکره پذیرایی در بازار این نوع پرده می باشد. با توجه به طیف وسیعی از طرح و رنگ این پرده می توان از آن برای دکوراسیون پذیرایی مدرن در کنار مبلمان راحتی استفاده کرد اما اگر مبلمان شما کلاسیک است به هیچ وجه پرده زبرا برای دکوراسیون داخلی شما مناسب نمی باشد و باید شما برای دکوراسیون به سبک کلاسیک از پرده های تور ، کتان و یا حریر به همراه والان استفاده کنید.  

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :