چهارشنبه 15 مرداد 1399 در ساعت 6 : 47 دقیقه

نرده

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | جمعه 29 دی 1396 در ساعت 16 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نرده
استیل نوعی فولاد ضد زنگ میباشد.در حالی که بسیاری از مواد ممکن است در هنگام ساخت نرده پله و حفاظ مورد استفاده قرار گیرد،از نظر بسیاری از معماران، نرده استیل مقاوم دربرابر ضربه و رطوبت محیط  را محصولی دارای زیبایی بصری،کاربردی و ارزشمند میدانند.
کارایی و مقاومت بالای استیل
سیستم نرده استیل می تواند در ظاهر براق و مدرن و یا رسمی و سنتی باشد؛ استیل دارای عمری طولانی و بسیار با دوام است. سیستم های نرده استیل ارزش فوق العاده ای از نظر هزینه های طولانی مدت برای مالک و ملک به شمار میروند.
استیلنس استیل عنصری است که در برابر زنگ زدگی و خردگی بسیار مقاوم است. به دلیل دارابودن این خصیصه استفاده از این محصول در فضاهایی که با رطوبت بالا مواجه هستیم بسیار ایده آل میباشد.
رده استیل راه پله
 
به دلیل تنوع طاهری بسیار بالا و مقاومت و دوام بالای نرده استیل نسبت به نرده های آهنی و چوبی امروزه در بسیاری از اماکن مسکونی و عمومی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.
کارایی و کاربردهای نرده استیل
کارآیی اصلی نرده استیل برای راه پله در دو موضوع زیبایی و ایمنی تعریف می‌گردد. جلوگیری از سقوط هنگام تردد در راه پله و ایجاد سهولت بهتر موقع رفت و آمد از جمله وظایف آن می باشد.
فرم‌دهی و دکوراتیو کردن محیط از جمله دیگر کاربردهای نرده استیل راه پله  می‌باشد.  رستوران‌، ویلا ، کتابخانه‌ و بناهای راه‌پله دار و … همگی با استفاده از نرده استیل راه پله دارای نما و زیبایی شکیل‌تری می‌شوند.
نرده استیل بالکن
 
در نرده استیل بالکن سعی میشود مناسب ترین نوع استیل نسبت به محل بکارگیری انتخاب و اجرا شود.
نرده استیل مناسب متناسب با فضا
نوع نرده به نسبت ابعاد و اندازه و عرض و طول سکو میتواند متفاوت باشد. اهمیت اجرای نرده مناسب از آنجایی حساسیت پیدا میکند که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی نمای ساختمان دارد. دلیل دیگر انتخاب مناسب نرده استیل خاصیت جان پناه بودن آن است که وظیفه دارد ما را از پرتاب احتمالی از ارتفاع ساختمان حفظ کند.
از سوی دیگر انتخاب شکل ظاهری مناسب برای ایجاد دیدی مناسب در نمای ساختمان بسیار مهم میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :